Şampuan ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Şampuan ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

10.06.18

Şampuan İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Bioxcin saç şampuanları, saç dökülmesi uzmanı olarak bilinmektedir. Bioxcin, saç dökülmesi yaşayan kişilerin tercih ettiği bir şampuandır.

Şampuan, içerisinde Amino Acid Complex, Genesis Teknoloji, Biocomplex 11 barındırmaktadır. Bu maddeler, saçların daha güçlenmesini sağlamaktadır. Şampuan içerisinde özel karışımları sayesinde, günümüzün en yaygın sorunu olarak bilinen saç dökülmesi ortadan kaldırdığı belirtilmektedir. Bioxcin ürünleri Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen üniversiteleri ve test kuruluşları tarafından etkinlik ve güvenilirlik bakımından test edilmiştir.

Belirli rahatsızlıklar, dengesiz beslenme ve kimyasal madde kullanım sorunu gibi bazı problemler saç dökülmesine sebep olabilir. Ancak bu sorunlara çözüm Bioxcin’den geliyor. Özellikle erkeklerin kadınlara göre daha sık yaşadığı bu sorun, Bioxcin şampuanının içerisinde özel formül sayesinde ortadan kalkıyor. Şampuandan tam fayda almak için, düzenli kullanmak gereklidir.

Saç derisi ve bütün ciltler için uyumlu olarak üretilmektedir. Şampuanın kalitesi ve güvenirliği dermatoloji uzmanları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda test edilmiştir.

Şampuanın hızlı etkisini almak isteyenlerin ürünü düzenli kullanmaları gerekmektedir. Bu şekilde zayıflayan saç kökleri, direnç, hacim, parlaklık ve direnç kazanacaktır. Aynı zamanda kepek oluşumu da tamamen ortadan kalkacaktır. Ülkemiz de yaklaşık olarak 20 bin civarındaki eczanede Bioxcin ürünleri satılmaktadır.

Bioxcin Şampuanı Yararlı Mı?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Bioxcin şampuanı içerisinde saç dökülmesi önleyici bitki özleri barındırmaktadır.

İçerisindeki doğal maddeler sayesinde saçınız parlaklık ve canlılık kazanacaktır. Bununla beraber her zamankinden daha da doğal görünecektir. Peki, gerçekten Bioxcin şampuanı yararlı mı?

 • Bioxcin şampuan içerisinde %100 bitkisel özellikler barındırmaktadır. Saç dökülmesini önlemektedir.
 • Düzenli kullanımda Bioxcin şampuan, saç tellerini güçlendirmektedir. Saçların canlılık kazanmasına yardımcı olmaktadır.
 • Ürünün 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu şekilde saç tipinize uygun olan ürünü seç 
  • Kuru-Normal
  • Yağlı
  • Kepeğe karşı
  • Yoğun Saç dökülmesine karşı
 • Bioxcin, şampuanları piyasaya sürülmeden önce gerekli olan bütün testlerden geç Ürünlerin kalitesi ve güvenirliliği, dermatolojik testlerle test edilmiştir.
 • Bioxcin şampuan, saç köklerine derinlemesine etki ederek, saçların her zamankinden daha da güçlenmesini sağlamaktadır.

Neden Bioxcin?

Kimyasal içeren şampuanlar, saç derinizi yıprattığı için yeni çıkan saçların da kalitesi etkilenir. Bu yüzden bitkisel şampuan kullanmanız önemlidir.

Bioxcin şampuan, saçınız için faydalıdır. Bioxcin saç serumuve şampuanı uzun bir süre kullanmanız gerekmektedir. Bu tür şampuanların kullanımına hayat boyu devam edilmesi tavsiye edilir.Bununla beraber, uzmanlar bu şampuanı kullanırken, beslenme ve uyku düzeninize de dikkat etmenizi önermektedir.