Bioxcin Paramed Baş Biti ve Sirke Giderici Şampuan

  • İHTİYAÇLAR: Bit ve Sirke Karşıtı
  • ÜRÜN TİPİ: Tüm Saç Tipleri
  • ÜRÜN ÇEŞİDİ: Şampuan
(5 yorum) YORUM EKLE

Bioxcin Paramed Şampuan etkili formülüyle bit ve sirkeleri boğarak öldürürken aynı zamanda şampuan özelliği ile saçların temizlenmesini sağlar.

Bioxcin Paramed Şampuan’ın bitlere karşı etkinliği klinik olarak test edilmiş ve kanıtlanmıştır.

  • Koruyucu içermez.
  • Böcek ilacı içermez.
  • SLES VE Paraben içermez.
  • Sadece harici kullanım içindir.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Saç ve saçlı deriye karşı dost bir formülasyona sahiptir.
  • Bitler formülasyondaki etkin maddeye karşı direnç geliştirmez.

Ürün Bilgileri

Kullanımı

Yeterli miktarda Bioxcin Paramed Şampuanı kuru saça eşit miktarda uygulayın. Tüm saça ve saç derisine örtücü bir tabaka şeklinde uygulandığından emin olun. Özellikle boyun ve kulak arkalarına dikkat ederek tüm saça kökten uca doğru iyice masaj yapın ve 10 dakika bekleyin.

10 dakika bekledikten sonra yeterli miktarda ılık suyla saçı köpürtün ve durulayın. Gözlere temasından özellikle kaçının.

Saçı kurutmadan önce bit ve sirkeleri temizlemek için bit tarağı ile tarayın. Saçınızı farklı tutamlara ayırın. Saç derisine en yakın yerden başlayarak her bir tutamı ayrı ayrı tarayın ve tüm bit ve/veya sirkeleri ayıklayın.

İlk tedavi sonrasında yumurtadan çıkan yeni sirkelerin saç derisi üzerinde yeniden canlanmalarını önlemek amacıyla kullanımı tekrarlayarak tedaviyi bir hafta sonra yeniden uygulayın.

Saklanması

Kutusunda 30⁰C‘nin altındaki oda sıcaklığında ve kuru ortamda saklayın.

Şişede belirtilen son kullanma tarihinden sonra kullanmayın (Son kullanma tarihi kutunun üzerindedir).

Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.

Direkt güneş ışığına maruz bırakmayın.

Uyarılar

Sadece harici kullanım içindir. Kazara yutulması halinde doktorunuza başvurunuz. Gözler ve ağız, burun gibi mukoz membranlarla temasından kaçının. Gözlerle teması halinde bol temiz suyla iyice durulayın. İçeriğindeki herhangi bir maddeye veya parfüme alerji durumunda ürünü kullanmayın. Kızarıklık, iritasyon veya aşırı hassasiyet halinde derhal tedaviyi durdurup saçınızı durulayın.

KULLANANLAR NE DÜŞÜNÜYOR
GENEL ÜRÜN PUANI
5 yorum
5.0
Detaylı Puanlama
Koku
5.0
Doku
5.0
Hassasiyet
5.0
Etkinlik
5.0
PUANLAMA DAĞILIMI
5 yorum
Nazlı Y.

Önceki yorumlarda fiyatın yüksek olduğunu yazmış biri ama bunun 200ml olduğunu söylemek istedim. Diğer birçok marka 100ml satıyor. O açıdan düşününce gayet uygun bir fiyatı var, hatta ucuz bile sayılır.

Fahri g.

ana sınıfındaki bit salgını sonra bizim çocuk için almak durumunda kaldık. Bit şampuanı olarak eczaneden aldık. Neredeyse ertesi gün bit problemi diye bir şey kalmadı. Tarak için de teşekkürler :)

Sultan G.

Fiyat olarak çok az daha yüksek evet ama kesinlikle kalite olarak da çok daha yüksek. Değerini hissettiriyor. Çocuklar için değer. O yüzden kesinlikle öneriyorum. Başka ürünlerle zaman kaybetmeye gerek yok.

esma s.

Çok başarılı bir ürün. Bit şampuanı diye eczaneden aldım. 2 çocuğum var ve ikisinin de bit problemi kalmadı. Teşekkürler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Blog