Quantum Serisi Kaş Kirpik Serumu

İçeriğindeki patentli tripeptid ile kaş ve kirpikleri besler, sağlıklı, yoğun ve canlı görünüm kazandırır. Sarmaşık bitkisi özü (phytosterol) ve Biocomplex B11 ile kaş ve kirpiklerin güçlenmesini sağlar.

İçeriğindeki patentli tripeptid ile kaş ve kirpikleri besler, sağlıklı, yoğun ve canlı görünüm kazandırır. Sarmaşık bitkisi özü (phytosterol) ve Biocomplex B11 ile kaş ve kirpiklerin güçlenmesini sağlar.  

Gliserin ve Panthenol ile kaş ve kirpiği nemlendirir, kaş ve kirpik üzerinde bir film tabakası oluşturur ve dış etkenlere karşı korur.

Patentli Tripeptit

  • Kaş ve kirpikleri besler, dökülmeyi engeller. Sağlıklı, yoğun ve canlı görünüm kazandırır. 
  • Dökülen kaş ve kirpiklerin sağlıklı olarak tekrar çıkmasına ve uzamasına yardımcı olur.
  • Kıl kökünü daha sağlıklı hale getirerek kılın, deriye daha kuvvetli bağlanmasını sağlar. Kıl foliküllerinin yaşlanmasını geciktirir.

Sarmaşık bitkisi özü (Phytosterol) ve Biocomplex B11 

  • Kaş ve kirpiklerin sağlıklı uzamasını destekler.
  • İçindeki flavonoidler, aminoasitler, mineraller ve vitaminler ile kılın temel yapısını destekler, kaş ve kirpiğin gelişimi için sağlıklı bir ortam oluşturur.

Gliserin ve Panthenol: 

  • Kaş ve kirpik üzerinde bir film tabakası oluşturarak, dış etkenlere karşı korur, nem dengesini sağlar.

Temizlenmiş kuru kirpik diplerine ya da kaşlarda istenilen bölgenin üzerine, ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık aplikatör yardımı ile uygulanır. Günde 1 (tercihen gece) ya da sabah ve akşam olmak üzere 2 kere uygulanabilir. Etkili bir sonuç için düzenli kullanım tavsiye edilmektedir.

UYARI: Ürün kullanım talimatına uygun şekilde uygulanmalıdır. Gözde tahriş ya da kaşıntı gibi beklenmeyen bir etki görüldüğünde bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır. Göze damlatılmamalıdır.

Klinik Test Sonuçları*

İçeriğinde bulunan patentli tripeptidler ile yapılan çalışmalarda, katılımcıların;

%87’ sinin kirpik uzunluğunda artış
%74’ ünün kirpik kalınlığında artış
%70’ inde kirpik dökülmesinde azalma görülmüştür.

*30 kadında yapılan plasebo kontrollü çalışmanın, iki ve dört hafta ölçümlerine ait uzman değerlendirmesi ve sübjektif test sonuçlarıdır.
Almanya’da Oftalmolojik Kontrol Altında Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.