Bioxcin Ester Vitamin C 15% Canlandırıcı Serum

  • İHTİYAÇLAR: Nemlendirme, Renk Eşitsizliği
  • ÜRÜN TİPİ: Tüm Ciltler
  • ÜRÜN ÇEŞİDİ: Serum
(0 yorum) YORUM EKLE

Bioxcin Ester Vitamin C Canlandırıcı Serum ilk kullanımdan itibaren antioksidan etki ve cilt tonunda düzelme parlak ve ışıltılı görünüm sağlamaya destek olur. Klasik cilt bakımının ötesine geçerek cildin doğal yapısının korunmasına ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Her yaşa ve her cilt tipine uyumlu olarak formüle edilmiş Canlandırıcı Serum %15 gibi yüksek bir orana sahip Ester Vitamin C ile cildin serbest radikallere karşı korunmasını sağlarken cilt tonunda meydana gelen renk düzensizliklerini gidermeye yardımcı olur.

Ester C Vitamini, askorbik aside göre daha stabil, daha etkilidir. Kozmetik formüllerde bozulmaz ve C vitaminin ciltte oluşturduğu tüm faydaları sağlamasına yardımcı olur.

Ürün Bilgileri

İçeriği

Ester C Vitamini : C vitamini deride yaşlanma karşıtı, melanin sentezini azaltan ve kolajen sentezini arttıran bir madde olarak bulunur. Lokal olarak uygulanan vitamin C cildi parlaklaştırır, leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Askorbik aside göre daha stabil, daha etkilidir.

Niasinamid (B3 Vitamini): Suda çözünen bir vitamindir. Cilt bariyerinin gelişmesinde ve güçlenmesinde oldukça etkili olan niasinamid, cilt bakım konusunda ve kozmetik alanda yaygın olarak kullanılan bir etken maddedir.

Kullanım

  • Sabah ve aksam cildinizi temizledikten sonra, yeterli miktarda BIOXCIN Ester Vitamin C serumu dairesel hareketler ile masaj yaparak yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayınız.
  • Bakım rutininizi, cildinize uygun BIOXCIN Güneş koruyucu ile tamamlamayı unutmayınız.
  • Tüm cilt tipleri kullanımı için uygundur.

Klinik Çalışmalar

Bioxcin Canlandırıcı Serum’un kolajen sentezini 8 kata kadar arttırdığı klinik çalışmalarda gözlemlenmiştir*.

*BIOTA Ar-Ge merkezi in vitro çalışma

Ürün hakkında yorum bulunmamaktadır. 👍🏻 İlk yorum yapan siz olun 😉

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Blog