Saç Bakımı, Bitkisel Saç Bakımı Saç Bakımı, Bitkisel Saç Bakımı

Saç Bakımında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sağlıklı saçlarınız olsa da saç sağlığını sürdürmek için düzenli olarak saç bakımı yapmak ve doğru şekilde saç yıkamak önemlidir.

Devamı

Saçınızın İhtiyaç Duyduğu Şampuan Bioxcin

Saçınızın ihtiyacı olan şampuan çeşidini seçmek, saçınızın aynı zamanda sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayacaktır. En iyi şampuan için, öncelikle içeriğinde paraben olmayan bitkisel şampuanları tercih etmeniz gerekmektedir.

Devamı

Sağlıklı Saç Uzatma Yöntemleri

Saç uzatmak uzun bir süreçte meydana gelen bir durum. Saçlarınızı doğru bakım ile uzatmazsanız ileride saçlarınız ile ilgili çok daha sık sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yazımızda sağlıklı saç uzaması ile ilgili bilgilere yer vereceğiz.

Devamı

Boyalı Saç Bakımı

Bir çok kadın birbirinden farklı teknikler ve saç boyaları ile saçlarında yaratılan ışıltıdan ve değişimden keyif alır. Aynada saç boyasının yarattığı bu değişimi görüp beğenirseniz bu keyif kuşkusuz daha çok artacaktır.

Devamı

Saç Bakımı Yağları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Kadınların en çok şikayet ettiği saç problemlerinden biri de kuru ve yıpranmış saçlardır. Neyse ki doğada bu probleme karşı kullanabileceğimiz birçok bitkisel yağ var.

Devamı

Doğal saç bakımı nasıl yapılır ?

Saç bakımı için kuaföre gidebilirsiniz veya oldukça pahalı saç bakım kozmetikleri kullanabilirsiniz ancak bunun daha keyifli ve çok daha hesaplı bir yolu daha var, beslenmenize dikkat etmek ve doğal ürünlerle evde yapabileceğiniz bir saç bakım rutini oluşturmak. Eğer bu ikisine dikkat ederseniz ve düzenli olarak uygulayabilirseniz bir daha dışarıda saç bakımı yaptırmanız veya pahalı saç bakım ürünleri almanız gerekmeyecek.

Devamı

Evde Saç Bakımı Yapmak İçin 10 Tüyo

Bakımlı saça sahip olmak oldukça zordur fakat düzenli bakımla kısa zamanda sağlıklı saçlara kavuşmamız mümkündür.

Devamı