Bioxcin Collagen 5% Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Serum

  • İHTİYAÇLAR: Yoğun Nemlendirme, Yaşlanma Karşıtı
  • ÜRÜN TİPİ: Tüm Ciltler
  • ÜRÜN ÇEŞİDİ: Serum
(0 yorum) YORUM EKLE

Bioxcin Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Serum klasik cilt bakımının ötesine geçerek cildin doğal yapısının korunmasına ve ışıltılı bir cilt görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. Her yaşa ve cilt tipine uyumlu olarak formüle edilmiş Bioxcin Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Serum, Retinol ve Coenzim Q10’un mükemmel birlikteliği ile sinerjik olarak etki ederek cilt hücrelerini uyarmaya destek olur. Konsantre formül, oluşmuş kırışıklıkları gidermeye yardımcı olurken yeni oluşabilecek kırışıklıklara karşı cildi destekler. Ciltteki ince çizgilerin görünümünün azalmasına ve elastikiyet kaybının önlenmesine yardımcı olur. Bioxcin Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Serum’un kolajen sentezini 8 kata kadar arttırdığı klinik çalışmalarda gözlemlenmiştir*.

*BIOTA Ar-Ge merkezi in vitro çalışma

Ürün Bilgileri

İçeriği

Collagen: Kolajen dermisin birincil yapısal bileşeni olarak insan cildine güç ve destek sağlamaktan sorumludur. Vücudumuzdaki proteinlerin üçte birini oluşturan kolajen aynı zamanda bilinen en sağlam yapıtaşlarından biridir.

Retinol (Retinil palmitat): Cildimizdeki kolajen miktarının azalmasını engellemeye yardımcı ve hücre yenilenmesini destekler.

Koenzim Q10: Koenzim Q10 insan vücudunda her hücrede bulunur. Hücre zarında bulunan Q10 hem bir antioksidandır hem de enerji üretiminde rol oynar. Yüksek enerji gerektiren dokularda fonksiyonu daha da önemlidir. Q10’in deriye uygulanması foto -yaşlanma ve genel olarak yaşlanma karşıtı olarak cildi destekler.

Kullanım

Sabah ve aksam cildinizi temizledikten sonra, yeterli miktarda BIOXCIN Collagen serumu dairesel hareketler ile masaj yaparak yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayınız.

Bakım rutininizi, cildinize uygun BIOXCIN Güneş koruyucu ile tamamlamayı unutmayınız.

Tüm cilt tipleri kullanımı için uygundur.

Klinik Çalışmalar

Bioxcin Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Serum’un kolajen sentezini 8 kata kadar arttırdığı klinik çalışmalarda gözlemlenmiştir*.
*BIOTA Ar-Ge merkezi in vitro çalışma

Ürün hakkında yorum bulunmamaktadır. 👍🏻 İlk yorum yapan siz olun 😉

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Blog