Bioxcin Hyaluronic Acid 3% Yoğun Nemlendirici Dolgunlaştırıcı Serum

  • İHTİYAÇLAR: Yoğun Nemlendirme, Dolgunlaştırma
  • ÜRÜN TİPİ: Tüm Ciltler
  • ÜRÜN ÇEŞİDİ: Serum
(0 yorum) YORUM EKLE

Bioxcin Yoğun Nemlendirici ve Dolgunlaştırıcı Serum içeriğindeki %3 hyaluronik asit ile cildi nemlendirmeye ve yaşlanma belirtilerinin görünümünde azalmaya destek sağlar.

Klasik cilt bakımının ötesine geçerek cildin doğal yapısının korunmasına ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Her yaşa ve cilt tipine uyumlu olarak formüle edilmiş yoğun nemlendirici ve dolgunlaştırıcı serum hyaluronik asit ve Pathenol’ün mükemmel birlikteliğin oluşturduğu  sinerjik etki ile ciltteki hücrelerin  arasını doldurarak cildin kaybettiği nemin ve dolgunluğun geri kazanmasına yardımcı olur.

Ürün Bilgileri

İçeriği

Hyaluronik Asit: Bağlayıcı özellik taşıyan bir hücreler arası ara maddedir. Hücre dışı matriksin ana bileşenlerindendir.Yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir.

Pantenol (B5 Vitamini): Farmasötik ve kozmetik ürünlerde nemlendirici olarak ve yara iyileşmesini iyileştirmeye yardımcı olmak için kullanılır. Su kaybını önler. Anti enflamatuar olarak yara iyileşmesini destekler. Nemlendirici etkisi vardır. Cilt bariyerini onarır.

Kullanım

  • Sabah ve aksam cildinizi temizledikten sonra, yeterli miktarda BIOXCIN Hyaluronik asit serumu dairesel hareketler ile masaj yaparak yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayınız.
  • Bakım rutininizi, cildinize uygun BIOXCIN Güneş koruyucu ile tamamlamayı unutmayınız.
  • Tüm cilt tipleri kullanımı için uygundur.

Ürün hakkında yorum bulunmamaktadır. 👍🏻 İlk yorum yapan siz olun 😉

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Blog