Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan

  • İHTİYAÇLAR: Saç Sağlığı
  • ÜRÜN TİPİ: Yağlı Saçlar için
  • ÜRÜN ÇEŞİDİ: Şampuan
(5 yorum) YORUM EKLE

Bioxcin Klasik Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için formülü güçlendirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır.

Biocomplex B11 bitkisel ekstresi, saç dökülmesini önler, saçlara  sağlık kazandırır.

Saç dökülmesine karşı aktifler, Lipozom Teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Güçlendirilmiş formülü ve lipozom teknolojisi ile saç dökülmesine karşı daha hızlı etki eder.

  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Parfümden kaynaklı alerjenleri içermez, hipoalerjeniktir.
  • Hassas saçlı derinin kullanımına uygundur.
  • pH’ı, saç ve cilt pH’ı ile uyumludur.
  • Paraben içermez.
  • Saç ekimi sonrası kullanıma uygundur.

Ürün Bilgileri

İçeriği

BIOCOMPLEX B11

Patentli Biocomplex B11 bitkisel ektresini oluşturan bitkiler: Alman Papatyası, Isırgan Otu, Civan Perçemi, Atkuyruğu ve Keçiboynuzu’dur.

Bu bitkiler vitamin, mineral ve aminositler açısından çok zengindir.

• Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9): Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.
• Mineraller (Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum): Saçları besler.
• Flavonoidler (Kemferol, Apigenin, Mirisetin): Saç tellerini hasarlardan korur.
• Doymamış Yağ Asitleri (Omega-6, Omega-9): Saç dökülmesine karşı etkilidir.

Kullanımı

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulanır, saçınızda 1-2 dakika beklettikten sonra iyice durulanır.

Günlük kullanıma uygundur.

Gözlerle teması halinde bol su ile durulayınız.

Klinik Çalışmalar

Pavia Üniversitesi Farmakolojik ve Toksikolojik Bilimler, Farmakobiyokimya Laboratuvarı Bölümü İtalya ’da 2011 yılında Biocomplex B11 üzerinde yapılan çalışmaya göre;

6 aylık çalışma sonunda şampuan ve serumun düzenli kullanımı saç dökülmesi kaynaklı saç kaybını azaltmıştır. Bu azalmalar klinik çalışmaya katılan gönüllüler tarafından da sübjektif test sonucunda belirtilmiştir. Bitkisel şampuan ve Bitkisel Serum ürünlerinin birlikte kullanımından elde edilen sonuç,  sadece tek ürün kullanımı ile elde edilecek sonuçtan daha başarılı olmuştur.

Bu çalışmada elde edilen sonuçlar, test edilen ürünlerin saç köklerinde besleyici bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Bu etki “saç kaybının azalmasına“ ve “saç dökülmesinin önlenmesine” yardımcı olur.

İtalya Pavia Üniversitesi'nde yapılan klinik testler sonucunda katılımcılarda saç dökülmesi 6. ayın sonunda ortalama %86 azalmıştır.

Klinik çalışma detayları için tıklayınız

KULLANANLAR NE DÜŞÜNÜYOR
GENEL ÜRÜN PUANI
5 yorum
4.6
Detaylı Puanlama
Koku
4.8
Doku
5.0
Hassasiyet
5.0
Etkinlik
4.6
PUANLAMA DAĞILIMI
5 yorum
Seyfullah K.

Saçlarım sürekli dökülüyordu. Her duş esnasında çok fazla dökülmüş saç teli yüzünden banyo gideri tıkanıyordu. 4-5 farklı marka şampuan denedim ama değişen bir şey olmamıştı. Bioxcin le tanıştıktan sonra tek kelime ile yorumum harikulade. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu yorumumu tamamen kendi özgür iradem ile yapıyorum. Kötüye giden bir şey olur ise de onu da yazmaktan imtina etmem. Bi teşekkürü haketti Bioxcin. 👏

fatih g.

Yaklaşık 8 yıldır kullanıyorum .Yaşım 50 Kullanma nedenim normal şampuan kullandığım zaman saç diplerimde hassasiyet oluşuyordu Bioxcin denedim iyi geldi ozamandan beri kullancısıyım biraz pahalı olabilir ancak kullanırken tutarlı olunursa bu sorun ortadan kalkacaktır .

bayram g.

hem yağ karşıtı hem dökülme engelleyici diye aldım. Kesinlikle yağ durumu azaltıyor. Saç dökülmesi etkisini biraz daha yavaş gösteriyor. 1 ay oldu kullanalı. Her gün kullanıyorum. İyi gidiyor şimdilik.

günsu t.

kadınlar için çok ideal yıpratmadı saçlarımı çok başarılı

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Blog