kaş ve kirpik serumu kaş ve kirpik serumu
kaş ve kirpik serumu

Kaş ve Kirpik Serumu

01.06.21

Saç bakımının rutin haline oturtulduğu gibi kaş ve kirpik bakımı da bir rutin haline oturtulması gerekmektedir. Elbette ki kaş ve kirpikler oldukça hassas olması nedeniyle içeriği temiz olan ürünler kullanılması gerekiyor. Bu kapsamda kaş ve kirpik serumu kullanılması ile sonuçların olumlu olduğu gözlemlenmiştir.

Özellikle kadınların makyaj yaparken rimel, eyeliner ve kaş sabitleyici gibi ürünleri kullanması ile kaş ve kirpikler kimyasallara maruz kalmaktadır. Bu kimyasalların temizlenmesi sonrasında da kaş ve kirpik serumu kullanılması ile güçlenir. Kaş ve kirpik yağları set satılırken tek halde de satın alınması mümkündür.

Kaş ve Kirpik Dökülmesi Nasıl Önlenir?

Kaş ve kirpik dökülmesi birçok kişinin şikayet ettiği bir konu olmaktadır. Yaşanan mevsim geçişleri veya düzenli beslenme rutinin olmaması bu konuda büyük etken olmaktadır. Bu kapsamda kaş ve kirpik dökülmesi nasıl önlenir? Kaş ve kirpik dökülmesi engellenebilecek bir durum mudur? gibi çok fazla araştırma özellikle kadınlar tarafından yapılıyor.

Kaş ve kirpik dökülmesinin karşı kaş ve kirpiklerini besleyici bitkisel içerikli serumlar son dönemlerde çok tercih ediliyor. Bu ürünlerin düzenli kullanılması ile kaş ve kirpik uzatma etkisi de olduğu gözlenmiştir.

Kaş ve Kirpik Gürleştirme Yöntemleri

Kaş ve kirpik gürleştirme yöntemleri birçok yoldan olmaktadır. Bu yöntemlerin düzenli uygulanması ile kaş ve kirpik gürleştirme sonucu da hızlı alınır. Gürleştirme yöntemlerinin en başında kaş ve kirpik serumu gelmektedir.

Bioxcin’in bitkisel içerikli besleyici ve dökülme karşıtı kaş ve kirpik serumu  düzenli kullanıldığında kaş ve kirpiklerin dökülmesini engeller, besler ve sağlıklı uzatmasına destek olur.