BIOXCIN SAÇ ÜRÜNLERİ AİLESİ BIOXCIN SAÇ ÜRÜNLERİ AİLESİ

Bioxcin Klasik Serisi Şampuan & Serum

İlk ve orta dereceli dökülmelere karşı etkili Bioxcin Klasik Serisi, içerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Forte Serisi Şampuan, Serum & Tablet

Yoğun saç dökülmelerine karşı etkili Bioxcin Forte Serisi, içerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Aqua Thermal Yoğun Kepek Şampuanı Serisi

Bioxcin Aquathermal Serisi, termal su içeriği ile kepek ve saç derisi problemlerine karşı çözüm sunar.

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuanın içeriğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi ve zengin bitkisel aktifler sayesinde birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar. İçerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Quantum Serisi Şampuan,Saç Serumu & Kaş Kirpik Serum

Bioxcin Quantum Serisi, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar. İçerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Paramed Serisi

Bioxcin Paramed Baş Biti ve Sirke Giderici Şampuan ürünü için tıklayınız. Bit ve sirke problemi için aradığınız çözüm Bioxcin Bit Şampuanı.