KLASİK SERİSİ

İlk ve orta dereceli dökülmelere karşı etkili Bioxcin Klasik Serisi, içerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

FORTE SERİSİ

Yoğun saç dökülmelerine karşı etkili Bioxcin Forte Serisi, içerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

AQUA THERMAL SERİSİ

Bioxcin Aquathermal Serisi, termal su içeriği ile kepek ve saç derisi problemlerine karşı çözüm sunar.

SİYAH SARIMSAK

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuanın içeriğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi ve zengin bitkisel aktifler sayesinde birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar. İçerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

QUANTUM SERİSİ

Bioxcin Quantum Serisi, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar. İçerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

PARAMED SERİSİ

Bioxcin Paramed Baş Biti ve Sirke Giderici Şampuan ürünü için tıklayınız. Bit ve sirke problemi için aradığınız çözüm Bioxcin Bit Şampuanı.