Şampuan

Her Saç Tipi Aynı Şampuanı Kullanabilir mi?

Saçlar, dış görünümün en dikkat çeken kısmıdır. Bu nedenle saçların daima temiz ve bakımlı görünmesi, kişiler için oldukça önemlidir. Günlük bakım rutinlerinde bunu sağlamak için de saçları, saç tipine uygun bakım ürünleriyle yıkamak ve desteklemek gerekir.

Devamı

Saç Tipinize Göre Şampuan Önerileri

Saçlarınızın yapısına göre hangi şampuanı seçmelisiniz?

Devamı

Doğru Şampuan Seçimi Nasıl Yapılmalı? Kaliteli Şampuan Nasıl Anlaşılır?

Sağlıklı ve parlak saçlar, bakımlı bir görünümün temel taşlarından biridir. Ancak çevresel faktörler, stres, kimyasal içerikli ürünler ve yanlış şampuan kullanımı gibi hususlar, saçları yıpranma riski ile karşı karşıya bırakabilir. Doğru şampuanı seçmek, saçların ihtiyacına uygun bir bakım sağlamanın en önemli adımlarından biridir.

Devamı

Siyah Sarımsağın En Sağlıklı Faydaları

Kimi yörelerde “kara sarımsak” olarak da geçen siyah sarımsak, içeriğinde 200’den fazla vücuda faydalı bileşen bulunduran mucize bir bitkinin belirli şartlarda fermente edilmiş halidir.

Devamı

Kara Sarımsak Nedir, Nerelerde Yetişir?

Kara sarımsak, beyaz sarımsağın 2 ay bekletilerek ısıl işlem görmesi sonucu oluşur. Nem ve ısı altındaki beyaz sarımsağın dişleri süreç içerisinde kararmaya başlar bu kararma sonucu daha fazla antioksidan üretir

Devamı

En iyi Sarımsaklı Şampuan: Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan

Özellikle sarımsağın saça etkisi çok bilinir ve dilden dile dolaşmaktadır. Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, sarımsağın saça olan doğal faydaları kullanılarak üretilmiştir.

Devamı

Sarımsak Şampuanları ile Saçlarınız Daha Parlak

Günümüzde yaşanan hava kirliliği, sıklıkla kullanılan ısı makineleri, saçımıza uyguladığımız kimyasallar saçlarımızın canlılığını yitirmesine ve hatta zamanla dökülmesine sebep olmaktadır.

Devamı