Saç Dökülmesi

Saç Ekimi Sonrasında Kullanılacak Ürünlerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde saç kaybı yaşayan pek çok kişi daha önceden saçlarını korumak için doğru ürünleri kullanmadığı ve saç bakımını yapmadığı için saçları dökülmüş ya da doğru ürünleri kullandığı ve saç bakımını doğru yaptığı halde saç dökülmesi yaşandıysa, saç ekimi operasyonu tercih edilebilmektedir. Fakat saç ekimi operasyonu sırasında ve sonrasında hassasiyet ile bakıma devam edilmelidir.

Devamı

Saç Ekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Saç dökülmesi pek çok kişinin hafif yada yoğun şekilde ve sıklıkla maruz kaldığı saç problemlerinden birisidir. Dökülmenin belirli alanlarda yoğun olarak gerçekleşmesi ve artık kıl köklerinin ölerek yerine yeni saçların çıkmamasından dolayı kişiler çıkmaza girmekte ve saçlarını kaybetmeye başlarlar.

Devamı

Saç Ekimi Sonrası Mevcut Olan Saçlarda Kayıp Devam Eder Mi?

Saç dökülmesinden kaynaklı olarak azalan saçlar doğal olarak kişileri oldukça rahatsız etmektedir. Fakat saçları korumak ve dökülmesini önlemek için yapılabilecek şeyler bellidir. Saç dökülmesinin sebebini bulup gerekli aksiyonlar alındığı zaman saç dökülmesinin önüne geçebilirsiniz. Fakat tüm önlemlere rağmen saçlar hala dökülüyor ise, günümüz şartlarında saç ekim operasyonu ile pek çok kişi yeniden saçlarına kavuşabilmektedirler.

Devamı