Sağlık Profesyoneli Girişi Bioxcin

  • Ürünler bağlantısında sağlık profesyonellerine özel hazırladığımız detaylı ürün bilgiler yer almaktadır.
  • Bu bilgiler; yalnızca hekim, eczacı, diş hekimi, hemşire gibi sağlık çalışanlarına yönelik olup, prospektüslerde yer alan bilgiler doktor veya eczacınıza danışmanın yerine geçemez.
  • Sağlık çalışanları haricindeki kişileriın bu bölüme girmemeleri ve sitemizin diğer sayfalarına geri dönmeleri önerilmektedir.
  • Bu bölümüne girmek için lütfen bir sağlık çalışanı olduğunuzu onaylayınız.
Bioxcin Klasik Seri

İlk ve orta dereceli dökülmelere karşı etkili Bioxcin Klasik Serisi, içerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Forte Serisi

Yoğun saç dökülmelerine karşı etkili Bioxcin Forte Serisi, içerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Aqua Thermal Serisi

Bioxcin Aquathermal Serisi, termal su içeriği ile kepek ve saç derisi problemlerine karşı çözüm sunar.

Bioxcin Siyah Sarımsak

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuanın içeriğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi ve zengin bitkisel aktifler sayesinde birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar. İçerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Quantum Serisi

Bioxcin Quantum Serisi, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar. İçerisindeki bitkisel aktifler sayesinde saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Forte Serisi

Bioxcin Paramed Baş Biti ve Sirke Giderici Şampuan ürünü için tıklayınız. Bit ve sirke problemi için aradığınız çözüm Bioxcin Bit Şampuanı.