Bioxcin Ürün Ailesi

Bioxcin ailesinin tüm ürünleri doğal üretimdir.

FORTE SERİSİ

Yoğun saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilen Bioxcin Forte Serisi, bitkisel içerikli yoğunlaştırılmış formülüyle daha güçlü, canlı ve sağlıklı saçlara sahip olunmasını destekler. Uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda formüle edilen Bioxcin Forte Şampuan ve Serum, saç içerisindeki özel Biocomplex B11 ile saç dökülmesine engel olurken, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesine de destek olarak saç oluşumuna katkı sağlar.

Bioxcin Forte Serisi Şampuan
Bioxcin Forte Şampuan, yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur ve saçları güçlendirir. İçeriğinde bulunan yoğunlaştırılmış vitaminler ve mineraller sayesinde saç ve saçlı deriyi besleyip saçların daha güçlendirir. Procyanidin ise saçları besleyip daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.
Bioxcin Forte Serisi Saç Serumu
Bioxcin Forte Serum, yoğun formülü sayesinde ileri seviye saç dökülmelerine karşı etkinlik sunar. Zayıf saçları güçlendirerek daha sağlıklı çıkmalarını sağlar, saç tellerini kalınlaştırır, canlandırır, saçlara hacim ve direnç kazandırır.
Bioxcin Forte Keratin Complex Tablet
Biotin normal saçın korunmasına katkıda bulunur.

QUANTUM SERİSİ

Yeni Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar.

Bioxcin Quantum Kuru / Normal Saçlar İçin Şampuan
Bioxcin Quantum Kuru/Normal Şampuan kuru ve normal saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Havadaki nemi çekerek saçın nem oranının artmasını sağlar ve nem oranını dengelemeye yardımcı olur.
Bioxcin Quantum Yağlı Saçlar için Şampuan
İçeriğinde sebum üretimini azaltıcı ve dengeleyici Niacinamide bulunan yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç derisindeki aşırı yağlanmayı engelleyerek saça sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Hassas Saçlar İçin Quantum Serisi Şampuan
SLS ve boya içermeyen, hassas saç derisine uygun formülasyonu ile saç derisini yatıştırır ve cildi rahatlatır. Karışıklık açıcı aktifler ile saçları yumuşatıp, kolay taranmasını sağlarken saç derisini rahatlatır. Hassas saç derisine uygun pH değerine sahiptir.
Bioxcin Quantum Double Effect Şampuan
Saç dökülmesi ve kepek problemlerine karşı “Çifte Etki” odağında geliştirilen formülündeki Biocomplex B11 ile saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olurken kepeğe karşı etkili özel aktifi Octopirox® ile kepeğe karşı savaşır. Düzenli kullanımda gözle görülür kepeği engellemeye yardımcı olur.
Sağlıklı Uzama Şampuanı
Bioxcin Quantum Sağlıklı Uzama Şampuanı içeriğinde bulunan Biocomplex B11 saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olurken patentli sarmaşık bitkisi özü Phytosterol* ile saçı besler, güçlendirir ve saçların sağlıklı uzamasını destekler.
Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan
Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan içerğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi* zengin aktifler birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar. Aynı zamanda Biocomplex B11 ile saç dökülmesini engeller.
Quantum Serisi Kaş Kirpik Serumu
İçeriğindeki patentli tripeptid ile kaş ve kirpikleri besler, sağlıklı, yoğun ve canlı görünüm kazandırır. Sarmaşık bitkisi özü (phytosterol) ve Biocomplex B11 ile kaş ve kirpiklerin güçlenmesini sağlar.

AQUA THERMAL SERİ

Sağlıklı saçlara sahip olmak için saçlı derinin de fonksiyonlarını tam anlamıyla yerine getirebilmesi, sağlıklı olması önemlidir. Aquathermal Seri, farklı saçlı deri ihtiyaçlarına çözüm olarak geliştirilmiştir. Ürünlerde Bolu Göynük ve Bursa Osmangazi olmak üzere iki farklı özellikte termal su kullanılmış olması; doğru cilt ihtiyacına göre su spesifikasyonunu; beraberinde minimum içerik ile, çok daha hassas ve etkili ürünler sunulabilmesini mümkün kılmaktadır. Her iki termal suda bulunan Probiyotikler, cildin doğal bariyerini güçlendirir, saçı ve saçlı deriyi beslerken; aynı zamanda aktif ve sağlıklı saç folikülü sayısında artışa yol açmaktadır.

Yoğun Kepek Karşıtı DS Şampuan
Tekrarlayan yağlı kepek oluşumunu önlemeye yardımcı şampuan.
Bioxcin Aqua Thermal Serisi Kepek Şampuanı
Kepek sorunu yaşayan, yağlanma eğilimli saç ve saçlı deriye özel arındırıcı şampuan
Bioxcin Aqua Thermal Hassas Saç Derisi için Şampuan
Hassas saçlı deriye özel yatıştırıcı şampuan

GENESİS SERİSİ

İlk ve orta dereceli dökülmelere karşı etkili Bioxcin Genesis Serisi, yoğunlaştırılmış Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve Biocomplex B11 aktiflerini içeren Genesis Teknolojisi sayesinde düzenli kullanımda saç foliküllerinn güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler. Bıoxcin Genesis Teknolojisi, kullanılan bitkisel ekstrenin standardize olması nedeniyle saçlarınız için her zaman aynı sonuçları almak demektir. Genesis ürünleri, etkinliği ispatlanmış bitkisel ekstreyi ve diğer aktif maddeleri her üründe yeteri kadar içerdiğini garanti eder.

Bioxcin Genesis Kuru Normal Şampuan
Bioxcin Genesis Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için formülü güçlendirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır. Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve Biocomplex B11 aktifleri içerikleriyle saç dökülmesine engel olur, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar için Şampuan
Bioxcin Genesis Kepekli Saçlar için Şampuan
Bioxcin Genesis Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için formülü güçlendirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır. Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve Biocomplex B11 aktifleri içerikleriyle saç dökülmesine engel olur, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.
Bioxcin Genesis Serisi Saç Serumu
Bioxcin Genesis Serum, saç dökülmesi yaşayan kişilerin bu problemini önlemek geliştirilen özel bir formülasyondur. Yoğunlaştırılmış Amino Acid Complex ve BIOCOMPLEX B11 aktiflerini içeren formülü sayesinde saç dökülmesine engel olur.