Bioxcin Ürün Ailesi

Bioxcin ailesinin tüm ürünleri doğal üretimdir.

KLASİK SERİSİ

İlk ve orta dereceli dökülmelere karşı etkili Bioxcin Klasik Serisi, yoğunlaştırılmış Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve Biocomplex B11 aktiflerini içeren Klasik Teknolojisi sayesinde düzenli kullanımda saç foliküllerinn güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler. Bıoxcin Klasik Teknolojisi, kullanılan bitkisel ekstrenin standardize olması nedeniyle saçlarınız için her zaman aynı sonuçları almak demektir. Klasik ürünleri, etkinliği ispatlanmış bitkisel ekstreyi ve diğer aktif maddeleri her üründe yeteri kadar içerdiğini garanti eder.

Bioxcin Klasik Kuru / Normal Saçlar için Şampuan
Bioxcin Klasik Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için formülü güçlendirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır. Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve Biocomplex B11 aktifleri içerikleriyle saç dökülmesine engel olur, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar için Şampuan
Bioxcin Klasik Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için formülü güçlendirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır.

FORTE SERİSİ

Yoğun saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilen Bioxcin Forte Serisi, bitkisel içerikli yoğunlaştırılmış formülüyle daha güçlü, canlı ve sağlıklı saçlara sahip olunmasını destekler. Uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda formüle edilen Bioxcin Forte Şampuan ve Serum, saç içerisindeki özel Biocomplex B11 ile saç dökülmesine engel olurken, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesine de destek olarak saç oluşumuna katkı sağlar.

Bioxcin Forte Şampuan
Bioxcin Forte Şampuan, yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur ve saçları güçlendirir. İçeriğinde bulunan yoğunlaştırılmış vitaminler ve mineraller sayesinde saç ve saçlı deriyi besleyip saçların daha güçlendirir. Procyanidin ise saçları besleyip daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.
Bioxcin Forte Saç Serumu
Bioxcin Forte Serum, yoğun formülü sayesinde ileri seviye saç dökülmelerine karşı etkinlik sunar. Zayıf saçları güçlendirerek daha sağlıklı çıkmalarını sağlar, saç tellerini kalınlaştırır, canlandırır, saçlara hacim ve direnç kazandırır.
Bioxcin Forte Keratin Complex Tablet
Biotin normal saçın korunmasına katkıda bulunur.

AQUA THERMAL SERİSİ

Sağlıklı saçlara sahip olmak için saçlı derinin de fonksiyonlarını tam anlamıyla yerine getirebilmesi, sağlıklı olması önemlidir. Aquathermal Seri, farklı saçlı deri ihtiyaçlarına çözüm olarak geliştirilmiştir. Ürünlerde Bolu Göynük ve Bursa Osmangazi olmak üzere iki farklı özellikte termal su kullanılmış olması; doğru cilt ihtiyacına göre su spesifikasyonunu; beraberinde minimum içerik ile, çok daha hassas ve etkili ürünler sunulabilmesini mümkün kılmaktadır. Her iki termal suda bulunan Probiyotikler, cildin doğal bariyerini güçlendirir, saçı ve saçlı deriyi beslerken; aynı zamanda aktif ve sağlıklı saç folikülü sayısında artışa yol açmaktadır.

Biotin Şampuan
Bioxcin Biotin Şampuan yoğun saç dökülmesine engel olur, formülündeki vitaminler ve mineraller sayesinde saçlı deriyi besler ve saçların daha canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.
Biotin Tablet 5000mcg
Biotin normal saçın korunmasına katkıda bulunur.
Bioxcin Aqua Thermal DS Şampuan
Tekrarlayan yağlı kepek oluşumunu önlemeye yardımcı şampuan.
Bioxcin Aqua Thermal Kepek Şampuanı
Kepek sorunu yaşayan, yağlanma eğilimli saç ve saçlı deriye özel arındırıcı şampuan
Bioxcin Aqua Thermal Hassas Saç Derisi için Şampuan
Hassas saçlı deriye özel yatıştırıcı şampuan

SİYAH SARIMSAK

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan içeriğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi* zengin aktifler birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar.

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan
Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan içeriğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi* zengin aktifler birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar.

QUANTUM SERİSİ

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar.

Bioxcin Quantum Kuru / Normal Saçlar için Şampuan
Bioxcin Quantum Kuru/Normal Şampuan kuru ve normal saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Havadaki nemi çekerek saçın nem oranının artmasını sağlar ve nem oranını dengelemeye yardımcı olur.
Bioxcin Quantum Yağlı Saçlar için Şampuan
İçeriğinde sebum üretimini azaltıcı ve dengeleyici Niacinamide bulunan yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç derisindeki aşırı yağlanmayı engelleyerek saça sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Bioxcin Quantum Serum
Bioxcin Quantum Serum şampuandan daha yoğun etken madde konsantrasyonları kullanılarak üretilmiştir.
Quantum Serisi Kaş Kirpik Serumu
İçeriğindeki patentli tripeptid ile kaş ve kirpikleri besler, sağlıklı, yoğun ve canlı görünüm kazandırır. Sarmaşık bitkisi özü (phytosterol) ve Biocomplex B11 ile kaş ve kirpiklerin güçlenmesini sağlar.