Blog Blog

Saç Tipinize Göre Şampuan Önerileri

Saçlarınızın yapısına göre hangi şampuanı seçmelisiniz?

Devamı

İyi Şampuan Nasıl Seçilir?

Saçlar dış görünüşümüzün en büyük tamamlayıcısıdır. Bu nedenle herkes göz alıcı, bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Güzel saçlara sahip olmanın en önemli kuralı iyi bir saç bakımı ve saçı temiz tutmaktır....

Devamı

Siyah Sarımsağın En Sağlıklı Faydaları

Kimi yörelerde “kara sarımsak” olarak da geçen siyah sarımsak, içeriğinde 200’den fazla vücuda faydalı bileşen bulunduran mucize bir bitkinin belirli şartlarda fermente edilmiş halidir.

Devamı

Sarımsaklı Şampuan ile Güçlü Saçlara Sahip Olun

Faydaları saymakla bitmeyen sarımsak, eski çağlardan bu yana birçok alanda şifa amaçlı kullanılır. Sarımsak aynı zamanda saç bakımı için de önemli fonksiyonları olan bir bitkidir. Saçlardaki her türlü kırılmaya, dökülmeye ve yıpranmaya karşı harika bir etki sağlar.

Devamı

Kara Sarımsak Nedir, Nerelerde Yetişir?

Kara sarımsak, beyaz sarımsağın 2 ay bekletilerek ısıl işlem görmesi sonucu oluşur. Nem ve ısı altındaki beyaz sarımsağın dişleri süreç içerisinde kararmaya başlar bu kararma sonucu daha fazla antioksidan üretir

Devamı

En iyi Sarımsaklı Şampuan: Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan

Özellikle sarımsağın saça etkisi çok bilinir ve dilden dile dolaşmaktadır. Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, sarımsağın saça olan doğal faydaları kullanılarak üretilmiştir.

Devamı