Blog Blog

Blog

Bioxcin Blog

13 Şubat

Saçların Elektriklenmemesi İçin Ne Yapmak Gerekir?

Saçların elektrikli bir görünüme kavuşmasının başlıca sebebi saç telinde çeşitli nedenlerden dolayı statik bir elektriğin oluşmasıdır. Peki, saçta elektrikli görünüm nasıl oluşur? Saçta elektriklenmeyi önlemek için neler yapılabilir? Birlikte inceleyelim.

Devamı
12 Şubat

En iyi Sarımsaklı Şampuan: Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan

Özellikle sarımsağın saça etkisi çok bilinir ve dilden dile dolaşmaktadır. Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, sarımsağın saça olan doğal faydaları kullanılarak üretilmiştir.

Devamı
10 Şubat

Saçtaki Yağlanma Nasıl Önlenir?

Birçok kişide görülen saç yağlanması, fizyolojik bir sorun olmakla beraber aynı zamanda kişide psikolojik problemlere yol açabilecek bir durumdur. Günlük hayatta kişiyi oldukça rahatsız edebilecek olan saç yağlanması, aslında önlenebilir

Devamı
9 Şubat

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

Saçların hızlı bir şekilde uzaması birçok kişi için ulaşılamayacak bir hayal gibi görünse de aslında oldukça kolay yöntemlerle gerçekleştirilebilir. Peki, saçın hızlı bir şekilde uzaması için uygulanması gereken yöntemler nelerdir? Birlikte inceleyelim.

Devamı
7 Şubat

Kepeği Önlemenin Yolları Nelerdir?

Günümüzde birçok kişinin ortak problemi olan kepek, tedavisi mümkün olan ve önlenebilir bir cilt ve saç sağlığı sorunudur. Çeşitli sebepler yüzünden oldukça sık rastlanan kepek, yaşam kalitesi ve kişinin dış görüntüsünü olumsuz etkileyen bir sorundur.

Devamı