Uzman Görüşleri Uzman Görüşleri

Bioxcin Aquathermal Kepek Serisi & Güvenlilik Testleri

22.09.22

Bioxcin Aquathermal Kepek Serisi Etkinlik ve Güvenlilik Testleri. Prof. Dr. Murat Türkoğlu Bioxcin Aquathermal Serisi’nin etkinlik ve güvenlilik testlerini anlatıyor.

Bioxcin Aquathermal Serisi çok yoğun bir etkinlik ve güvenlilik çalışmasından geçerek tüketicilerle buluşmuştur. Formüllerin ilk geliştirme aşamasında her iki formül de kepek ve yoğun kepek sorunu olan kullanıcılarda bir hekim gözlem çalışmasıyla test edilmiştir. Geliştirdiğimiz yoğun kepeğe karşı formül bu çalışmada ilaç olarak kullanılan bir kepek aktifinden daha etkili bulunmuştur. Bu çalışma 2021 yılında İtalya’da bilimsel bir dergide yayınlanmıştır. Normal kepek şampuanımız ise market lideri şampuanla karşılaştırılmıştır ve en az onun kadar etkili olduğu çalışmada gösterilmiştir. Ayrıca bir üniversite ile yaptığımız güncel bir çalışmada kepeğe neden olduğu düşünülen üç ayrı mantara karşı formüllerde kullandığımız aktif maddeler test edilmiştir. Bu çalışma sayesinde en etkili kepek şampuanlarını geliştirebiliyoruz. Formüllerimizde bu aktif maddeleri en etkili oldukları konsantrasyonlarda kullanıyoruz. Bu çalışma da yayına hazırlanmaktadır.

Prof. Dr. Murat Türkoğlu’nun cevapladığı diğer soruları, uzman görüşleri sayfamızdan izleyebilirsiniz.

https://bioxcin.com.tr/Uzman-Gorusleri

Bioxcin Aquathermal Serisi hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizde bulunan ürünleri, aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://bioxcin.com.tr/sac/aqua-thermal