Blog Blog

Bioxcin Saç Bakımı ve Saç Dökülmesi Blog

Saçta Kepek Neden Olur? Kepeği Geçirecek Yöntemler

Saçlarınızın sağlıklı olması ve güzel görünmesi için pek çok konuya dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan biri olan kepek, oldukça sık rastlanan bir durumdur. Kepek oluşumu saç derinizin kaşınmasına, dökülmeye ve kötü bir görünüme sebep olabilir. Peki, saçlarda kepek neden oluşur?

Devamı

En iyi Sarımsaklı Şampuan: Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan

Özellikle sarımsağın saça etkisi çok bilinir ve dilden dile dolaşmaktadır. Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, sarımsağın saça olan doğal faydaları kullanılarak üretilmiştir.

Devamı

Kepeği Önlemenin Yolları Nelerdir?

Günümüzde birçok kişinin ortak problemi olan kepek, tedavisi mümkün olan ve önlenebilir bir cilt ve saç sağlığı sorunudur. Çeşitli sebepler yüzünden oldukça sık rastlanan kepek, yaşam kalitesi ve kişinin dış görüntüsünü olumsuz etkileyen bir sorundur.

Devamı

Sarımsak Şampuanları ile Saçlarınız Daha Parlak

Günümüzde yaşanan hava kirliliği, sıklıkla kullanılan ısı makineleri, saçımıza uyguladığımız kimyasallar saçlarımızın canlılığını yitirmesine ve hatta zamanla dökülmesine sebep olmaktadır.

Devamı

Sarımsaklı Şampuan Saç Uzatır mı?

Saç dökülmesi veya saçın sağlıksız ve yavaş uzaması çoğu kişinin yaşadığı bir sorundur. Bu sorunu çözmek için başvurulan yollardan birisi de sarımsaktır. İnsan sağlığı için birçok faydası bulunan sarımsağın yararlarından birisi de saç köklerini beslemesidir.

Devamı

Siyah Sarımsağın Saça Faydaları Nelerdir?

Son zamanlarda sarımsaklı şampuanlar oldukça ön plana çıktı. Beyaz sarımsaklı şampuanların yanında bir de siyah sarımsaklı şampuanlar piyasaya sürüldü. Peki sarımsaklı şampuanların ne gibi yararları vardır?

Devamı

Sonbaharda Saç Dökülmesi Artıyor!

Sonbaharda saç dökülmesi neden artıyor, mevsimsel saç dökülmesi karşısında neler yapılabilir?

Devamı