Sivilce Problemlerine ELLE Dergisi Bioxcin Acnium Öneriyor!

14.06.21

Ülkemizde güvenilirliği ve etkisi milyonlarca insan tarafından bilinen Bioxcin, cilt bakım serisi Acnium ile akne ve sivilce problemleriyle baş ederken yanınızda!

Karma ve yağlı ciltler için günlük kullanıma uygun sebum dengeleyici nemlendirici krem, yüz yıkama jeli ve konsantre bakım serumu seçenekleri ile yalnızca sivilce ve akne problemlerine çözüm bulmakla kalmayıp aynı zamanda cilt bakımı rutininizde size destek oluyor.

Dermatolojik olarak test edilmiş olan Bioxcin Acnium serisi hipoalerjeniktir ve komedojenik değildir. Paraben ve ftalat içermez. Vegan/vejetaryen bir ürün ailesidir.

İçeriğindeki Niasinamid cildin sebum dengesini düzenler ve aynı zamanda cildin daha mat bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Buna ek olarak cildin doğal nemlendirme mekanizmalarını uyarmak için termal su da bulunmaktadır.

Çay Ağacı Yağı, Zerdeçal, Karnabahar, Brokoli Ekstresi ve Gözotu Ekstresi içeren Acnium Patentli Bitkisel Kompleks sayesinde cilt pürüzlerine yol açan faktörleri bloke eden bir etkiye sahiptir. Cilt pürüzlerine karşı etkisi klinik olarak test edilmiştir.

Bioxcin Acnium etkisinin nasıl olduğunu gelin bir de ELLE editörlerinden dinleyin!

Suzan Yurdacan – ELLE Türkiye Yazı İşleri Müdürü:

Benim cildim hassastır, her ürünü “sevmez”. Bu nedenle, yeni bir krem veya yıkama jeli kullandığımda (cildimin) tepkisine kulak veririm. Bitkisel içerikli ve hassasiyet yaratmayan yüz kremleri ve bakım ürünleri bu sebeple hep ilk tercihimdir. Bioxcin Acnium serisindeki yıkama jeli, nemlendirici krem ve gece serumu üçlüsü bu testi geçti!

Bu arada, serinin içeriği en sevdiğim sebzeleri içeriyor, belki de bu yüzden de cildime çok iyi geliyor. Karnabahar, zerdeçal, brokoli... Bunlar tabağımdaki de favorilerim. Cildi benim gibi sivilcelenmeye yatkın ya da akne sorunu yaşayanlara önerim bakım rutinlerine Bioxcin Acnium serisini katmaları.

Selin Miloşyan – ELLE Türkiye Konular Editörü:

Ergenliğimde başlayan ve hala devam eden sivilce sorunuma karşı kullandığım cilt ürünlerine çok büyük önem atfediyorum. Kısaca cildime her ürünü sürmem, araştırır, içeriklere ve cildimde bıraktığı etkiye göre karar veririm. Bioxcin Acnium serisindeki üç farklı üründen ilki olan yüz yıkama jeli yüzümde ferahlık ve pürüzsüzlük duygusu bırakırken cildimde sık oluşan kızarıklığı azalttı. Ardından sürdüğüm nemlendirici kremin zaman içinde akne oluşumuna sebep olmadığını, cildi çok iyi nemlendirip gözenekleri tıkamadığını fark ettim.

Burada küçük bir parantez açıp daha önce kullandığım bir sürü ürünün cildimi iyileştirmek yerine sivilceleri artırdığına da dikkat çekmek isterim. Bu anlamda nemlendirici benden tam puan aldı. Serideki üçüncü ürün olan bakım serumu da tedavi edici özelliğiyle yüzümdeki sivilceleri kısa sürede söndürdü.

İçeriklerindeki brokoli ve karnabahar ekstreleriyle doğal bir kokuya sahip olan bu üç ürünü özellikle sivilce, kızarıklık ve leke sorunu yaşayan, yeni çıkan ürünlere şüpheyle yaklaşan kişilere şiddetle tavsiye ederim. Kısa bir kullanım sonrası cildinizdeki iyileşmeyi sadece siz değil, yakınlarınız da fark edecek.

Buse Saray – ELLE Türkiye Web Editörü

Hassas bir cildim olduğu için, cilt pürüzleri ve sivilceler de benimle olmak için bahane arıyor. Beslenme, uyku düzeni, stres cildimde zaten çok büyük bir etki yaratırken, hayatımıza son eklenen maskeler ile akneye meyilli bir cildim oldu. Bunların üstüne bir de regl dönemi eklenince, baş edilemez bir cilt olabiliyor. Bioxcin Acnium Sebum Dengeleyici Seti, hassas cildimin yatışmasına, cilt pürüzlerimin azalmasına destek oldu. Seri bitkisel içeriği ile fark yaratıyor.

Karnabahar ve brokolinin etkinliği akne üzerinde test edilmiş ve kanıtlanmış. İçeriğindeki termal su Bursa Osmangazi bölgesinden elde ediliyormuş. Cildimi ihtiyacı kadar nemlendiriyor ve cildimle bütünleşerek, olması gerektiği kadar parlak görünmesine destek oluyor. Akne sivilce problemi yaşayanlara tavsiye ederim.